Jasmijn Garden Ergo Sport
Reclame Assen Unive
SponsorKliks, sponsor Pioneers gratis!
Lunch For You Lunch For You
DA Drogisterij Mulder Walkers Unlimited

Contact gegevens

Correspondentieadres

The Pioneers
Postbus 910
9400 AX Assen
Bankrekening: NL05 INGB 0002 2575 08
E-mail: info@thepioneers.nl

Velden / Kantine

Dijkveldpad 1
9403 TC Assen

Bestuur

 

Voorzitter Arend de Wagenaar  06 – 53732201 bestuur@thepioneers.nl
Secretaris Vacant
Penningmeester William Ten Zijthoff 06 – 18224017 williamtz@gmail.com
Technisch functionaris Ger Kappen 06 – 18502824 gerlonneke@gmail.com
Alg. bestuurslid Marion Kamphuys 06 – 18463408 marion.kamphuys@live.nl
Trainers en Coaches
Beeball Ruud Franken 06 – 21596730 beeball@thepioneers.nl
Honkbal Pupillen Ger Kappen 06 – 18502824 gerlonneke@gmail.com
Honkbal Aspiranten Johann Steenge 06 – 54916443 johann.anguilla@gmail.com
Honkbal Junioren Harry Sterken 06 – 37033368 h.sterken@ziggo.nl
Naida de Beuse 06 – 81355918 naatjepataatje@ziggo.nl
Honkbal Senioren Roland van Dijk 06 – 27306218 dijkvanroland@gmail.com
Softbal Recreanten Ruud van der Klooster 06 – 53694059 ruudvanderklooster@gmail.com
Contact Personen
Wedstrijd Secretariaat William Ten Zijthoff wedstrijdsecretariaat@thepioneers.nl
Ledenadministratie Egbert Spruijt 0592 – 374170 egbert.spruijt@kpnplanet.nl
Sponsorcommissie Tamara Hoornenborg 0592 – 854911 tmhoornenborg@home.nl
Promotie-activiteiten Vacant
Activiteitencommissie Anguilla Steenge activiteitencommissie@thepioneers.nl
Clubkleding & Shop Lonneke Kappen 06 – 17996952 l.kappen.kokke@gmail.com
Materiaal & Sleutels Ger Kappen 06 – 18502824 gerlonneke@gmail.com
Website Robert den Hartog webmaster@thepioneers.nl
Kantine Vacant
Gevonden Voorwerpen Marianne Gebbink 0592 – 309007