Jasmijn Garden Ergo Sport
Reclame Assen Unive
SponsorKliks, sponsor Pioneers gratis!
Lunch For You Lunch For You
DA Drogisterij Mulder Walkers Unlimited

Contact gegevens

Correspondentieadres

The Pioneers
Postbus 910
9400 AX Assen
Bankrekening: NL05 INGB 0002 2575 08
E-mail: info@thepioneers.nl

 

Velden / Kantine
Dijkveldpad 1A
9403 TC Assen

Bestuur

Voorzitter Camillo Hogenbirk 06 20300535 camillo.hogenbirk@gmail.com
Secretaris Henk Mostert 06 39145762 h.mostert1@outlook.com
Penningmeester Egbert Spruijt 06 50533689 egbert.spruijt@kpnplanet.nl
Wedstrijdsecretaris Roland van Dijk 06 27306218 dijkvanroland@gmail.com
Bestuurslid Frank Smeets 06 22194433 frank@pharmed.eu
Bestuurslid Wouter Meertens 06 24333732 wouter.meertens@home.nl

 

Trainers / Coaches

Beeball Ruud Franken 06 21596730 beeball@thepioneers.nl
Honkbal Pupillen
Honkbal Aspiranten Ger Kappen 06 18502824 gerlonneke@gmail.com
Eduardo Roesink 06 13837649 eduardoroesink@hotmail.com
Honkbal Junioren Roelof Steenge 06 45884746 steenge1@live.nl
Johann Steenge 06 54916443 johann.anguilla@gmail.com
Marcel Philips 06 18209818 philips.marcel@gmail.com
Honkbal Senioren Roland van Dijk 06 27306218 dijkvanroland@gmail.com
Softbal Recreanten Ruud van der Klooster 06 53694059 ruudvanderklooster@gmail.com

 

Scheidrechters

Honkbal Senioren Vacant  –   – 
Honkbal Aspiranten Harry Sterken  –   – 

 

Overig

Ledenadministratie Egbert Spruijt 06 50533689 egbert.spruijt@kpnplanet.nl
Honkbaltechnische zaken Roland van Dijk 06 27306218 dijkvanroland@gmail.com
Clubkleding Heidi van Es 06 46156279 hjvanes@home.nl
Kantine Johann en Anguilla Steenge 06 54916443 johann.anguilla@gmail.com
Onderhoud clubgebouwen Jelmer Dorsman 06 11431032 jelmer_dorschman@hotmail.com
Sponsoring & Advertenties Frank Smeets 06 22194433 frank@pharmed.eu
Promotie-activiteiten / Clubacties Marion Kamphuys 06 18463408 marion.kamphuys@live.nl
Club-evenementen Wouter Meertens 06 24333732 wouter.meertens@home.nl
Website Robert den Hartog 06 21268656 webmaster@thepioneers.nl
Frank Kuper 06 46877616 frank_kuper@me.com
Privacy Coördinator Henk Mostert 06 39145762 h.mostert1@outlook.com